השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מדוע כדאי לכם לבחור במשרד עו"ד דנה שביט

משרד עו"ד דנה שביט מתמחה מזה 20 שנים בתחום הפלילי. מעניק שירות מקצועי, חסר פשרות תוך הקשבה לרצונותיו וצרכיו של הלקוח.

קצינת משטרה ותובעת פלילית לשעבר

הניסיון המשפטי המקצועי ,שנרכש במהלך שנות העבודה במשטרת ישראל, כמו גם הכרת נהלי העבודה , שיטת העבודה במשטרה ודרך החשיבה, הם חלק מכלי העבודה של משרד עו"ד דנה שביט, שסייעו ללקוחות רבים של המשרד, ואשר יסייעו גם לך , אם תבחר במשרד עו"ד דנה שביט, לייצג אותך.

נסיון של שנים בתחום של משפט הפלילי ודיני תעבורה

עו"ד דנה שביט, בעלת וותק של כ-20 שנים. לאורך השנים צברה ניסיון רב בייצוג נאשמים בבתי המשפט ברחבי הארץ ובהתנהלות מקצועית נכונה מול גורמי אכיפת החוק (משטרת ופרקליטות). ניסיון זה הנו כלי עזר משמעותי ביותר שבכוחו לסייע לכם, הלקוחות, לסיים את התיק הפלילי בצורה הטובה ביותר

ניסיון רב ומוכח בהשגת תוצאות למען הלקוחות

עו"ד דנה שביט, אשר נלחמת ללא לאות למען לקוחותיה, השיגה תוצאות מדהימות עבור לקוחותיה ואפשרה לרבים לצאת לדרך חדשה, החל מעונשים מקלים עד לביטול כתבי אישום וכן זיכויים. עו"ד דנה שביט, יכולה לסייע גם לך.

מענה מהיר, מקצועי ואישי ע"י עורכות הדין מהמובילות בתחום

היתרון של משרד עו"ד דנה שביט, הוא בקשר הישיר של עו"ד שביט עם לקוחותיה. עו"ד שביט זמינה לכל לקוחותיה . לקוחות המשרד יודעים כי עו"ד דנה שביט זמינה להם וכי באפשרותם לקבל מענה ישיר ומהיר ככל האפשר, לשאלתם.

ניסיון רב בייצוג בבתי המשפט ובהתנהלות מול רשויות החוק

עורך דין פלילי בחיפה מוביל

גרים בצפון הארץ? מחפשים אחר עורך דין פלילי בחיפה? התמודדות ראשונה עם מערכת המשפט בכלל, ובייחוד עם הדין הפלילי, איננה נעימה ופשוטה כלל וכלל. בייחוד עבור אזרחים אשר זוהי עבורם העבירה הראשונה והם אינם בעלי רישום פלילי קודם. בהתאם, ובין אם מדובר בליווי וייצוג משפטי בתחום עבירות הסמים, הרכוש, אלימות או שמא מדובר במחיקת רישום פלילי, סגירת תיקי משטרה וכן הלאה – כדי לקבל את המענה האיכותי והמתקדם ביותר, כל שעליכם לעשות, הוא לפנות אל עו"ד דנה שביט, אשר מתמחה בתחום הפלילי ובעלת ניסיון ובהכשרה משמעותיים בתחום הדין הפלילי; ניסיון המתבסס, בין היתר, על עבודתה כקצינת משטרה ותובעת פלילית לשעבר, והן על ניסיונה רב השנים כסניגורית פלילית (למעלה מ-19 שנה).

עורך דין פלילי בחיפה - ביטול רישום משטרתי

בעת פתיחת הליך פלילי חדש, נפתח במשטרה תיק חקירה; תיק המופיע ברישומי המשטרה בתור "תיק הממתין לבירור דין". כלומר, תיק הנחשב כפתוח. סטטוס זה יוותר תחת הגדרה זו לאורך כל החקירה – ועד להעברתו של התיק לגופים הרלוונטיים. במקרים בהם תיק מב"ד נסגר עקב עילה כזו או אחרת (למעט חוסר אשמה), יש לפנות אל עו"ד פלילי. וזאת, כדי שיסייע בביטול הרישום המשטרתי – ויאפשר לאזרחים להמשיך בחייהם.

עורך דין פלילי בחיפה - סיוע בקבלת רישיון לנשיאת נשק

מעוניינים להשיג רישיון לנשיאת נשק? ברצונכם לוודא כי אתם עומדים בדרישות הסף? או שמא תרצו לחדש את הרישיון? כך או כך, פניה אל עו"ד מומחה תסייע לכם בכך, ללא ספק.

לבחור נכון עורך דין פלילי בחיפה

החל מסיוע בביטול הרישום המשטרתי, סיוע בעבירות סמים, עבירות סמים , רכוש וכן הלאה, תחומים אלו דורשים ייעוץ, ליווי וטיפול מהמעלה הראשונה. לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד דנה שביט.

עורך דין פלילי בצפון

זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי בצפון? ההתמודדות עם המערכת המשפטית בארץ, בייחוד זו הפלילית, היא איננה פשוטה. בין אם נעצרתם לחקירה או הוגש נגדכם כתב אישום, בין אם נשלחה לכם הודעת שמוע או ברצונכם לסגור את התיק בהסדר מותנה, וכן אם ברצונכם לבטל רישום משטרתי, למחוק רישום פלילי, לסגור תיק במשטרה או לקבל מענה מקצועי בתחום עבירות הסמים, האלימות וכן הלאה – כדי שתוכלו להתנהל במצבים מורכבים אלו כנדרש, מומלץ לפנות אל עו"ד דנה שביט. מומחית זו מחזיקה ברקורד מרשים ועשיר בסיוע ובזיכוי לקוחות בתחום הפלילי כמו גם במסגרת דיני התעבורה.

עורך דין פלילי בצפון - חנינה מהנשיא

חרף העובדה כי תפקידו של נשיא המדינה הוא ברובו ייצוגי, כאשר מדובר בעיסוק בבקשת החנינה – עומד לרשות הנשיא שיקול דעת. אין ספק, מדובר באחת מהסמכויות המשמעותיות ביותר; פעולה העוסקת במתן מחילה, לכאורה, לאלו אשר הואשמו והורשעו בפלילים. לא קל לקבל במדינת ישראל חנינה, אך הכוונה מקצועית נכונה והכנת בקשה באופן מקצועי, יש בהם כדי להעלות משמעותית את אחוזי ההצלחה. עו"ד פלילי המתמחה בבקשת חנינה לנשיא המדינה, יודע את הנהלים והקריטריונים של בית הנשיא בתחום זה ויעשה בכך שימוש לטובתכם.

עורך דין פלילי בצפון - סגירת תיק פלילי

כאשר אדם נחקר במשטרה, נפתח נגדו מיידית תיק פלילי ושמו נכנס למסוף המשטרתי. הדבר החשוב ביותר הוא שהתיק נגדכם ייסגר כמה שיותר מהר. ככל שהתיק ייסגר מהר יותר, אתם תוכלו לפעול בהקדם לשינוי עילת ההסגירה, כדי לנקות את שמכם.

לסמוך עורך דין בצפון

תחום הדין הפלילי הוא עולם ומלואו, ובשל כך דורש את המומחיות של עורכי דין מקצועיים, מיומנים ומנוסים. במקרים בהם גם אתם זקוקים ליד מכוונת ולטיפול משפטי בתחום הפלילי, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם עו"ד דנה שביט.

עו"ד פלילי בחיפה - דנה שביט

לצערנו הרב, הרבה אנשים מוצאים עצמם עומדים מול כתב אישום שהוגש נגדם. כעת עליהם להתמודד עם כתב האישום באופן המיטבי. במצב כזה רצוי מאוד לשכור עו"ד פלילי מנוסה ומקצועי שיסייע בהגנה על הנאשם. רצוי כי עו"ד פלילי יהיה מהאזור בו הוגש כתב האישום. כך למשל, אם כתב אישום הוגש נגד אדם בחיפה, רצוי כי עו"ד פלילי בחיפה יהיה זה שיגן עליו. עו"ד דנה שביט, בעלת וותק של כ-20 שנים, ואשר בעברה היתה קצינת משטרה ותובעת פלילית, בעלת ניסיון רב בתחום הפלילי ויודעת להתנהל מול רשויות התביעה למיניהן ובכך לסייע לנאשם בדרך הטובה ביותר.

למה לשכור עו"ד פלילי בחיפה - סיבה 1

ניסיון כקצינת משטרה לא יסולא בפז. כשמכירים את המשטרה מבפנים ויודעים בדיוק כיצד היא עובדת ,לעיתים אף ניתן להימנע ממצב של הגשת כתב . מכאן אף החשיבות שעו"ד פלילי מנוסה ייצג אתכם וידע היכן לחפש את הבעיה בתיק ולעשות בה שימוש לטובתכם.

למה לשכור עו"ד פלילי בחיפה - סיבה 2

וותק של כ-20 שנים בייצוג לקוחות בבתי המשפט, בעבירות שונות, מבטיח לכם מומחיות בתחום שבו אתם זקוקים לייצוג. הניסיון בעל משמעות רבה ומקנה לעו"ד כלים רבים יותר בייצוג הנאשם.

למה לשכור עו"ד פלילי בחיפה - סיבה 3

קשב רב לצרכיו ורצונותיו של הלקוח ,מבטיח לא רק שתוף פעולה טוב בין עורך הדין ללקוח, אלא גם נותן ללקוח תחושה אמיתית וכנה כי הוא בידיים טובות , נאמנות ומקצועיות.

למה לשכור עו"ד פלילי בחיפה - סיבה 4

חשוב מאוד לפנות לעו"ד פלילי כבר בשלב ההזמנה לחקירה, כדי שידריך אתכם וייתן לכם כלים, כיצד להתמודד בחקירה ולא ליפול "בפח" החקירתי ,בו יפעילו תרגילי חקירה שונים , כחלק בלתי נפרד מחקירת התיק.

לקחת עו"ד פלילי בחיפה שטוב לכם

כשאתם בוחרים עו"ד פלילי בחיפה ,אתם צריכים לוודא שיש לו את כל הניסיון שנדרש כדי לייצג אתכם. שאלו אותו שאלות על המומחיות שלו ומה הוא מייעץ לכם לעשות. עו"ד דנה שביט ואנשי משרדה ,יפעלו למענכם, כדי שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם, מהר ככל האפשר.

עו"ד פלילי בצפון מומלץ

זקוקים לשירותיו של עו"ד פלילי בצפון? דיני המשפט הפלילי דורשים הבנה של מכלול הניואנסים בעת ניהול התיקים. החל ממענה מקצועי בתחומים השונים, כגון, עבירות סמים, אלימות ורכוש, רישום משטרתי ועד מחיקת הרישום הפלילי. כדי שתוכלו גם אתם לקבל את הייעוץ והטיפול המשפטי הנדרש והמיומן, אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד דנה שביט. עו"ד שביט שירתה בעברה כקצינת משטרה ותובעת פלילית, כמו גם כסנגורית פלילית. בהתאם להכשרה ולניסיון הרב שצברה לאורך השנים, היא מציעה סיוע איכותי וחסר פשרות – החל מהמעצר ועד סיום ההליכים המשפטיים.

מה צריך לדעת על עו"ד פלילי בצפון?

ההתמודדות עם תחום המשפט הפלילי בארץ היא איננה פשוטה – בייחוד עבור אנשים מהשורה אשר אינם מחזיקים כלל בעבר פלילי. החל מסיוע בקבלת רישיון לנשיאת נשק, ביטול רישום משטרתי לצורך קבלה לעבודה חדשה וכן הלאה – כדי להתנהל כראוי עם מצבים מורכבים אלו, יש לפנות אל עורך דין המתמחה בדין הפלילי.

ייצוג משפטי הולם דורש מומחיות של עו"ד פלילי בצפון

החל משלב החשדות, ההכנה לחקירה במשטרה, שלבי המעצר ועד הליווי והייצוג מול הערכאות המשפטיות הרלוונטיות – כדי לקבל את המענה המרשים והמתקדם ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עו"ד דנה שביט. מומחית זו מחזיקה בניסיון רב בתחום הפלילי והיא מעניקה סיוע משפטי מקצועי במגוון תחומים: ביטול הרישום המשטרתי, מחיקת רישום פלילי, סגירת תיקים במשטרה, טיפול בעבירות סמים ,רכוש ועוד.

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים