תפריט ניווט מהיר
משרד עו"ד ונוטריון בחיפה - דנה שביט
אשמח לעזור בכל שאלה

עורך דין תעבורה בחיפה

עורך דין תעבורה בצפון

אם הסתבכת בתאונת דרכים, קיבלת קנס גבוה עקב עבירת תנועה או שקיבלת כתב תביעה בגין עבירת תנועה, מומלץ מאוד להיעזר בעורך דין תעבורה מנוסה. בנסיבות העניין והעובדות, ניתן במקרים רבים להפחית את חומרת העונש, ולעתים אף לבטל אותו כליל, במקרים בהם לא בוצעה עבירה ו/או התביעה לא מצליחה להוכיח את ביצוע העבירה.
לעורך דין המגיע מהאזור יש יתרונות רבים, ובהם הכרות עם מערך הדרכים וסימני הדרך שבסביבה הקרובה, וגם הכרות עם האדמיניסטרציה האופיינית לבית המשפט המקומי.
משרדה של עורכת הדין דנה שביט ממוקם בחיפה, ודנה היא תושבת חיפה ומומחית לענייני תעבורה. כך שמי שמחפש עורך תעבורה בחיפה באופן ספציפי, יהנה מיתרונות רבים שהיא יכולה להציע.

משרדנו מתמחה במתן שירותים בתחום התעבורה, לקבלת ייעוץ השאירו פרטים

עורך דין תעבורה – שאלות ותשובות

אם מספר הנקודות חשוב לך, אם אתה רוצה לקצר או לבטל פסילה מנהלית או פסילה במסגרת העונש, או אם אתה רוצה להסיר מסדר היום דרישה למאסר בפועל בגין ביצוע עבירת תעבורה,כדאי שתתיעץ עם עורך דין מומחה בנושאי תעבורה.

נהיגה ברשלנות מחייבת פסילה של שלושה חודשים לפחות. עורך דין תעבורה יבחן את חומר החקירה ובהתאם ידע אם צריך להיאבק על שינוי הסעיף לעבירה שלא מחייבת פסילה בחוק, כגון נהיגה בחוסר אחריות, או שיילחם עד סיום התיק במטרה להוכיח כי כלל לא בוצעה עבירה.

עורך דין תעבורה יבדוק ראשית אם היה חשד סביר לבצוע עבירה שהצדיקה את בדיקת השתן. אם לא היה חשד, הרי שדינו של תיק זה זיכוי.

לדוגמה, אם ישנו בתיק מידע מודיעיני ישן מלפני ארבעה חודשים או יותר, על פיו אותו אדם השתמש בסמים, ועל בסיס זה נערכה הבדיקה – דינו של תיק זה הוא זיכוי!

דוגמה נוספת, אם המידע מתייחס לנהג ברכב מסוג מסויים, ומעולם לא היה לך רכב כזה, סביר להניח שגם תיק זה דינו זיכוי.
ואלו רק שתי דוגמאות למצב בו עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה יצמצם משמעותית את הנזקים עבורך, ויביא לסיום הפרשה בעונש קל יותר או אף בזיכוי.