השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

נהיגה בשכרות

נהיגה תחת השפעת אלכוהול – מסכנת!

נהיגה בשכרות נחשבת לעבירת תנועה חמורה ביותר, והמחוקק מתייחס לכך בחומרה רבה הבאה לידי ביטוי גם בדרכי הענישה. בשנים האחרונות גדל מספר תאונות הדרכים כתוצאה של נהיגה בשכרות או תחת השפעה של סמים ובתי המשפט מתייחסים לעבירות אלה בחומרה רבה. גם כאשר מדובר במקרה שלא הוביל לתאונה ולנפגעים, מתייחס בית המשפט לעניין זה בחומרה על מנת להרתיע נהגים נוספים מלנהוג בשעה שאינם מפוכחים.

במשרדנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר שניתן בתחום זה כדי למזער את הנזקים ועד אפשרות לביטול דו"ח התנועה!

צור עמנו קשר !

עונשים

התביעה המשטרתית נוקטת גם היא עמדה קשוחה עם נהגים הנוהגים בזמן שכרות. העונש על כך, הוא לא פחות מתקופה של שנתיים שבהם נפסל רישיונו של הנהג בפועל, ובמקרים מסויימים החוק קובע שנת מאסר בפועל. נהגים שביצעו עברה כזו בשנה שחלפה יישלל רישיונם לארבע שנים בפועל.

כאשר מדובר בכמות אלכוהול גבוהה או במקרים שבהם נהג חוזר ומבצע עבירה זו, תעתור התביעה המשפטית למאסר בפועל.

הימנעות מפסילת רשיון

כדי להימנע מפסילת רישיון מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה. משרדנו מתמחה בתחום זה ובעל נסיון רב שנים בייצוג וייעוץ בנושא עבירות תנועה מכל הסוגים. חשוב לדעת כי רק לאחר עיון בחומר החקירה והזמנה של יומן הפעלת מכשיר הינשוף, ובדיקת ספר הטיפולים של המכשיר ניתן להעריך בכל הנוגע למשך פסילת הרשיון והאפשרות לקיצורה או ביטולה.

משרדנו בודק את הדוחות המשטרתיים ובהרבה מקרים נמצא כי ישנן תקלות במילוי הדו"ח והטפסים, וככל שהטעות גדולה יותר כך הסיכוי לקצר את תקופת השלילה גבוה יותר. דרך נוספת ומאד משמעותית לקיצור זה היא על ידי שינוי העבירה מנהיגה בשכרות לנהיגה תחת השפעת אלכוהול שאיננה גוררת אחריה פסילה לשנתיים, והעונש בגינה הרבה יותר קל.

פוסטים אחרונים


מוזמנים לשתף את הכתבה

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים