תפריט ניווט מהיר
משרד עו"ד ונוטריון בחיפה - דנה שביט
אשמח לעזור בכל שאלה

המלצות

הלקוחות שלנו כותבים עלינו

עורכת דין דנה היא עורכת דין מעולה עורכת דין שאכפת לה מהמטופל. היה לי דיון קיבלתי הארכת מעצר היא הגישה ערעור ובדיון החוזר שחררו אותי. מעבר לזה במשפט רצו לתת לי עבודות שרות והיא הציעה לי ללכת לשיקום הייתי מכור לאלכוהול וקנביס והיום אני נקי ברוך השם אז דנה שביט היא עורכת דין שאכפת לה מהמטופל גם שיצליח ויעלה על דרך ישרה

ליאור 04-04-2023

לעורכת הדין דנה שביט אנא קבלי את תודתי והערכתי על הצלחתך במחיקת הרש"פ. שנים ארוכות חייתי עם הכתם המלחיץ והלא מכבד, של עבר פלילי. הודות למיומנותך המשפטית ודבקותך הצלחת להביאני לחוף מבטחים, ולהסיר את הכתם והעננה הלא נעימה! תודה לך ולנשיא המדינה על החנינה

ישראל 01-06-22

פגשתי את דנה ובאמת הרגשתי שהיא מייצגת אותי בשביל שיהיה לי טוב. מהרגע הראשון רואים שהיא אמיתית ורוצה בטובת מי שהיא מייצגת ממליץ עלייה לכולם. תודה רבה על הכל דנה היקרה המון בריאות והצלחה.

משה 21-03-2021

אני מבקשת להביע את הערכתי לשרות המשפטי ,המקצועי והענייני שזכיתי לקבל מעו"ד דנה שביט. הניסיון הרב שלה בתחום המשפט הפלילי, הרגישות והבנת הסיטואציה, סייעו רבות לנו בקידום והבאה לסיומו המוצלח של המיקרה בו נידרשנו לשרותה. תודה רבה לעו"ד דנה על הטיפול המסור והעזרה לפתיחת דף חדש ונקי ,עיבורינו.

מ. 19-03-2021

דנה היקרה ,‏ ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והמסור בענייני, בזכותך ובעזרתך הצלחתי לנקות את עברי לחלוטין, חנינה מנשיא המדינה בנוגע לתיק עם הרשעה ואם לא די בזאת, גם מחיקה של תיק סגור מחוסר עניין לציבור, אין ספק כי ניסיונך, מקצועיותך והידע שצברת עמד לזכותי במלואו, לא יכולתי לבקש תוצאה טובה יותר ועל כן אני מודה לך מקרב לב, תודה רבה על הכל.

ניסים 26-06-2019