תפריט ניווט מהיר
משרד עו"ד ונוטריון בחיפה - דנה שביט
אשמח לעזור בכל שאלה

תעודת יושר

תוכן עניינים
תעודת יושר

מהי תעודת יושר?

תעודת יושר הינה למעשה פלט המרשם הפלילי כפי שהוא קיים במשטרה. תעודה זו נחוצה לאנשים רבים המעוניינים להתקבל לעבודה במקומות רבים החל ממקומות בעלי זיקה ביטחונית ועד למקומות עבודה רגילים לחלוטין. תעודה זו אמורה להוכיח את יושרם ואמינותם של המחזיקים בה. מסמך נקי, ללא כל רישומים פליליים יחשב כתעודת יושר, וכעדות לכך שאותו אדם הינו אזרח נורמטיבי ושומר חוק.

למעשה, כל אדם יכול לקבל את הפלט של המרשם הפלילי שלו בעזרת תעודת הזהות שלו, ולכן לא מדובר בתעודה מיוחדת המונפקת על ידי המשטרה, עם זאת המונח קיים, וכך מכנים זאת.

החשיבות של פלט הרישום הפלילי

כפי שנאמר, מקומות עבודה ומעסיקים רבים רואים בתעודת היושר רף לקבלה לעבודה. במקומות רבים, רוצים לראות כי פלט זה נקי מרישומים פליליים כתנאי לקבלה לעבודה. המעסיק רשאי לראות את הרישום הפלילי בלבד. רישום זה הוא רישום של התיקים הפליליים שהוגשו בגינם כתבי אישום לבית המשפט, וכי נקבע שהאדם ביצע את העברות המיוחסות לו.

במקרה ויש לכם רישום פלילי שכזה, ואתם מעוניינים למחוק אותו על מנת לנקות את הרקורד שלכם, עליכם לפנות למשרד עורכי דין פלילי המומחה בתחום זה. משרדנו הוא בעל ניסיון רב בכך, והוא נחשב לאחד המובילים בבקשות למחיקת רישום פלילי בכל רחבי הארץ.

מרשם פלילי

בניגוד לרישום פלילי, מרשם פלילי הוא רישום של כל תיקיו הפליליים של אדם הכוללים גם את אלה שהורשע בהם בבית המשפט, וגם תיקי משטרה סגורים, תיקי משטרה פתוחים ותיקים שבמסגרתם התקבלה בקשת חנינה או שעברה לגביהם תקופת המחיקה.

השיגו לעצמכם תעודת יושר – אל תשאירו דבר למזל

אם נחקרתם במשטרה פנו לעורך דין פלילי על מנת שיעשה את הנחוץ כדי למחוק את המרשם הפלילי שלכם. במידה ולא ייסגר, יישאר התיק ברישומי המשטרה. משרדנו עומד לשרותכם בכל הנוגע להליכים אלה ועד לבקשות חנינה מהנשיא על מנת לאפשר לכם להתחיל מחדש ללא רקורד פלילי.

ליצירת קשר עם עורכת דין דנה שביט, המתמחה בתחום הרישום הפלילי והגשת תעודות יושר, 
התקשרו עכשיו 04-6082252