השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  עורך דין תעבורה בקריות

  כל אחד מאתנו האוחז בהגה, ככל שייתפס בעבירת תנועה, הרי שייענש בגינה עונש שחומרתו תיקבע כתלות בחומרת העבירה ותוצאותיה בפועל, כמו גם נסיבותיו האישיות של כל נהג ונהג. אלא שלא אחת מתקיימות בעניינו של הנהג שנתפס בעבירה נסיבות מיוחדות שיש בהן לאפשר ביטול העונש שהושת עליו, או לפחות להקל בו. נסיבות מיוחדות מעין אלה, יכולות להתקיים גם ביחס לאמצעי האכיפה השונים המשמשים כיום את משטרת ישראל לאיתור עברייני מהירות ועוד. כדי לבחון האם בעניינכם מתקיימות נסיבות המאפשרות ביטול או הקלת הענישה, כדי להתמודד עם הליכי חקירה משטרתיים ולנהל הליך משפטי מוצלח, עליכם לפנות לעורך דין תעבורה בקריות המנוסה בטיפול בעבירות תעבורה ובייצוג נאשמים בבתי המשפט. למידע נוסף פנו אל עורכת הדין דנה שביט.  

   

  הקדימו פנייה לעורך דין תעבורה בקריות

  בדיוק כפי שנפנה לרופא כאשר איננו חשים בטוב, ובדיוק כפי שנפנה למקצוען המוסמך כאשר אנו מתמודדים עם בעיה בחיינו שאנו מבקשים למצוא לה פתרון מידי אשר יסיר את המכשול מדרכנו – כן קיימת חשיבות מכרעת בפניה לעורך דין תעבורה בקריות כאשר אנו חשודים בעבירת תעבורה. בהינתן שבמקרים מעין אלה מונחת על הכף חירותנו ונשקף חשש להגבלת חופש התנועה והפעולה שלנו – הרי שתפקידו המרכזי של עורך דין תעבורה מקבל משנה תוקף, וככל שנקדים את פנייתנו אליו סמוך ככל שניתן למועד בו אירעה העבירה בה נתפסנו, כן יוכל עורך הדין לפעול למעננו באופן אופטימלי. 

   

  הייצוג המשפטי המקצועי ביותר

  גם אם נתפסת נוהג בגילופין או במהירות מופרזת, גם אם המכשיר בו השתמש השוטר הראה כי חצית את רף המהירות המותרת וגם אם נרשם לך דו"ח ובמיוחד אם הוזמנת לחקירה במשטרה – דע כי לא מדובר בסוף דבר, כי יש לך זכויות וכי ניתן לתקוף את החלטת השוטר – אלא שיש לפעול בתוך סד הזמנים הקבוע בחוק. עו"ד תעבורה דנה שביט פועלת זה למעלה מ-20 שנים להגנה מלאה על חשודים בכל עבירות התעבורה, החל מכאלה שדרגת חומרתן מוגדרת קלה ועד ייצוג נאשמים לפי כתב אישום בגין גרימת תאונות דרכים קטלניות.


  מוזמנים לשתף את הכתבה

  לייעוץ ראשוני

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   לייעוץ ראשוני

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים