תפריט ניווט מהיר
משרד עו"ד ונוטריון בחיפה - דנה שביט
אשמח לעזור בכל שאלה

עורך דין פלילי – מתי צריך אותו ומה המשמעות של משרד הממוקם בחיפה

עורך דין פלילי

שירותים בתחום הפלילים

אם הוגשה נגדך תלונה במשטרה, או שנעצרת על ידי רשויות החוק, ואפילו אם זומנת לחקירה במשטרה, מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי.
גם אם פגעו בך, ומצאת את עצמך קורבן של עבירה פלילית, כדאי מאוד להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי, על מנת לשמור על הזכויות שלך ולדאוג למיצוי הדין עם העבריין.
למעשה כל מפגש שלכם עם המשטרה מחייב ברמה המעשית ייעוץ או ליווי משפטי של עורך דין פלילי. אתם בדרך למפגש עם המשטרה? דברו קודם עם עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי.

משרדנו מתמחה במתן שירותים בתחום הפלילים, לקבלת ייעוץ השאירו פרטים

עורך דין פלילי בחיפה – שאלות ותשובות

ההתייעצות חשובה כי עורך הדין הפלילי יסביר לכם על ההליך ומה האפשרויות העומדות בפניכם. עורך הדין יתן לכם כלים מקצועיים להתמודד עם ההליך הפלילי האגרסיבי, דבר שיקנה לכם ביטחון ושקט נפשי.

שמירה על זכות השתיקה היא תמיד אפשרות במצב של חקירה משטרתית, אבל לא תמיד היא האפשרות המועדפת. לעיתים רצוי לשמור על זכות השתיקה ולעיתים לא! עורך הדין הפלילי ידע לכוון אתכם ולייעץ לכם גם בנושא זה.

בהחלט כן. בהליך פליליים ייתכנו מצבים מפתיעים בהם נדרשת התייצבות מהירה, פגישה בהתראה קצרה וכדומה. לעתים ישנם דיונים תכופים בבתי משפט (על תנאי שחרור, הארכת מעצר וכדומה). זמינות גבוהה של משרד עורך דין פלילי עשויה להיות קריטית. גם ההכרות עם המערכות ועם בעלי תפקידים יכולה לפעמים לייעל תהליכים במישור האדמניסטרטיבי.

גם במקרה שפגעו בך והפכת לקורבן עבירה, חשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי, ולעיתים ישנה חשיבות לליווי המקצועי. עורך הדין לפעמים יכול להיות ההבדל בין סגירת התיק לבין מיצוי ההליכים עם הפוגע והעמדתו לדין.כמו כן, עורך הדין יודע מהן הזכויות שלך, ויעזור לך לקבל אותן במקרה הצורך.

לא מעט אנשים שניגשים לחקירת משטרה במחשבה "לא עשיתי כלום, אני לא צריך עורך דין".
זוהי מחשבה לא נכונה! לעיתים אנשים מפרשים מעשה באופן חוקי כשבפועל בוצעה עבירה. לעיתים מתבצעים תרגילי חקירה ש"מפילים" נחקרים גם כשלא עשו דבר. אדם המגיע לחקירה לאחר שנועץ בעורך דין פלילי, מוכן לתרגילי החקירה ויש לו הרבה יותר כלים להתמודד עם שיטות החקירה השונות.