השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  עו"ד תעבורה מומלץ

  עו"ד תעבורה מומלץ הוא עורך דין הבקיא בפקודת התעבורה על כל סעיפיה, שיש לו ניסיון עשיר בהתמודדות עם עבירות על הוראותיה, שייצג בהצלחה מאות מלקוחותיו בסוגיות מורכבות ומאתגרות, צבר שעות רבות של הופעות בבתי המשפט השונים ויש לו היכולת להתאים את דרכי הפעולה המיטביות עבור כל לקוח, כדי להביא לזיכויו מן החשד או האישום, או להקלת עונשו ככל שניתן. כאשר על מאפיינים אלה נוספים גם היכרות פנימית רבת שנים עם האופן בו פועלים משטרת ישראל, גופי החקירה ומערכת התביעה – הרי שמדובר בעו"ד תעבורה מומלץ שאין לו תחרות. כזו היא עורכת הדין דנה שביט. 

   

  עו"ד תעבורה מומלץ – ליווי ויעוץ מקצועי

  הקשרים שרקם עו"ד תעבורה מומלץ במהלך שנות עבודתו בתחום, ניסיונו בטיפול בתיקי תעבורה רבים ומגוונים, ההצלחות אותן קצר, שיטות עבודתו וכמובן מסירותו ויחסו ללקוח – הם המהווים מוניטין של עו"ד תעבורה מומלץ המבססים בקרב לקוחותיו את הביטחון והידיעה כי הפקידו את עניינם בידי הטוב ביותר. מדי יום מעוכבים מאות נהגים בגין עבירות תנועה, אלא שרבים נענשים בחומרה כתוצאה משימוש שעושה המשטרה באמצעי אכיפה שממצאיהם מחטיאים ומוטעים, ומשום כך ניתן לתקוף את הסנקציות ולבטלן או לצמצמן באורח משמעותי, בין היתר בזכות בחינה מקצועית של חומר הראיות, נסיבות המקרה ונסיבותיו האישיות של הנהג והיכרות עם הפגמים שנופלים בפעילות גורמי האכיפה והאמצעים בהם נעשה שימוש.

   

  פנו בהקדם האפשרי

  כאשר נהג אוחז בהגה ומבצע עבירה, הוא מסכן את עצמו ואת כלל משתמשי הדרך. משום כך, מבקש המחוקק להוקיע התנהגות זו באמצעות הוראות וחוקי התנועה, ואילו משטרת ישראל מבצעת אכיפתם ומפעילה ענישה על עברייני התנועה. הליכים משפטיים בעבירות תעבורה מתנהלים כהליכים פליליים – משנחקר אדם במשטרה ונתגבשו כנגדו די ראיות המבססות את החשד כי עבר עבירה, הרי שהוא צפוי לעמוד לדין לפי כתב אישום שיוגש נגדו, ומכאן הוא חשוף אף לעונשי מאסר. משום כך חשוב לפנות לעו"ד תעבורה מומלץ כבר כאשר נעצרתם בצד הדרך על מנת לאפשר לעורך הדין לחסוך מכם הליכי חקירה והעמדה לדין.


  מוזמנים לשתף את הכתבה

  לייעוץ ראשוני

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   לייעוץ ראשוני

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים