השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  עו"ד פלילי בקריות

  חלק אינטגרלי מזכותו הטבעית והיסודית של כל אדם להליך הוגן, טרם ינקטו כלפיו הליכים וזכויותיו יוגבלו, הוא הזכות להיוועץ ולקבל ייצוג עו"ד פלילי בקריות. כל חשוד או נאשם בעברות פליליות זקוק, יותר מכל, לאדם שיפעל למענו נמרצות ולא כל מורא, יציג את גרסתו ואת הראיות לחפותו ,ויגן עליו תוך ניהול מו"מ עם גורמי החקירה והתביעה ויישום מיטבי של הדין הפלילי המהותי, הפרוצדורה הפלילית, דיני המעצרים ודיני הראיות, ויהא זמין עבורו לאורך כל הדרך. עו"ד פלילי בקריות בקיא ברזי הפרוצדורה הפלילית ויש בידו לתכנן עבור מיוצגו את האסטרטגיה והטקטיקה הנבונה ולפעול במהרה למענו בכל שלב, ימנע הליכים ותוצאות קשות שלא ניתן יהיה לחזור מהם . למען ייצוג משפטי מקצועי ואדיב, יש לפנות אל עורכת הדין דנה שביט. 

   

  עו"ד פלילי בקריות – הבחירה החשובה מכולן

  בשלבי החקירה הראשוניים, אוספים גורמי החקירה ראיות שיצדיקו הגשת כתב אישום או סגירת התיק. החוקרים ישאפו לדלות ראיות מעין אלה מתוך הדברים שתמסור בחקירתך . גורמים אלה עושים שימוש בשיטות חקירה שונות – גלויות וסמויות – שעו"ד פלילי מנוסה מכיר היטב ומכין אותך לקראתן. מדובר בשלב שיש בו כדי להכריע את המשך ההליכים, וכמובן להשפיע על הכרעת הדין וחומרת הענישה. בשלב זה ניתן יהיה למנוע נזקים שלאחר מכן יצטרך החשוד להתמודד איתם, ומכאן נובע צורך הכרחי בעו"ד פלילי מנוסה שיש לו את היכולת להזים את ממצאי החקירה וראיותיה. עורכת הדין הפלילית, דנה שביט ,עוסקת שנים רבות בליווי וייצוג חשודים ונאשמים בפלילים בנחישות, במסירות וברגישות ולזכותה תיקים שהסתיימו בזיכוי  של הנאשם והסדרי טיעון מצוינים.

   

  חשיבות הבחירה בעו"ד פלילי בקריות

  לצד חשיבות הפניה המוקדמת ככל שניתן לעו"ד פלילי, ישנה עקרוניות גם לבחירה בכזה שמקום מושבו בקריות, לאור היכרותו עם בתי המשפט במחוז חיפה, גורמי החקירה, גורמי התביעה והגורמים השיפוטיים, והיכרות אישית עם העוסקים במלאכה. כדי להימנע מהעשרת תיק החקירה, העמקת התסבוכת, התמשכות ההליכים שלא לצורך ואף מעצר והעמדה לדין פלילי, מומלץ לפנות ללא דיחוי לעו"ד פלילי בקריות ,העוסק בייצוג חשודים ונאשמים בחיפה והקריות.

  החשיבות בייצוג של עורך דין פלילי בקריות

  גם אם אינך מבין מדוע התדפקו שוטרים על דלת ביתך בשעת לילה מאוחרת, גם אם אינך יודע מדוע נעצרת ואתה משוכנע שנפלה כאן טעות ומיד תבהיר את עמדתך לשוטרים ותשוחרר – אתה חשוד בפלילים – ומכאן הכל יכול רק להסתבך ולהפוך למצב הרבה יותר בעייתי עבורך. זה מכבר נאמר: "כל דבר שתאמר עלול לשמש כראיה נגדך בבית המשפט". בדיוק בנקודה זו, זקוק החשוד לייצוג עורך דין פלילי בקריות ,שבידו לצמצם את חשיפת החשוד לאישום בפלילים, למנוע את העמקת החשדות נגדו והפללתו ולפעול לשחרורו בהקדם. למענה משפטי מקצועי, יש לפנות אל עורכת הדין דנה שביט. 

   

  עורך דין פלילי בקריות – לפעול נכון בזמן הנכון

  כאשר אתה חשוד במעורבות במעשה פלילי, בפרט כשיש חשד כי בוצע בגזרת חיפה והקריות, ישנה חשיבות מירבית לקבלת ייצוג עורך דין פלילי בקריות, מיד כאשר זומנת לחקירה פלילית או כשנעצרת – ועוד בטרם נחלוף את נקודת האל-חזור והדברים יוסיפו להסתבך. עורך דין פלילי בקריות יעניק לך ייעוץ והכוונה לקראת החקירה במשטרה וכן ייצוג מסור בכל שלבי ההליך הפלילי ,תוך חתירה לזיכוי מלא מכתב האישום ולחלופין, הקלה משמעותית של הענישה. אל תתמודד לבד עם הליכי מעצר, חיפוש וחקירה גם אם אתה משוכנע שאין לך כל קשר לדברים. מדובר בפרוצדורות בעלות השפעה רוחבית על חייך וחיי בני משפחתך, והן עשויות להותיר חותם על המשך מהלך חייכם באופן כמעט בלתי נמנע.

   

  חבל ההצלה שלך

  כאשר שמך נקשר בעניינים פליליים, על הכף מונחים חירותך, עתידך, המוניטין שלך, פרנסתך ועוד ערכים שוודאי לא תרצה לסכן. יש להביא בחשבון כי כל פיסת מידע שתמסור למי מהגורמים, אפילו הפעוט והתמים ביותר לכאורה, עלול לסייע לביסוס ראיות לכתב אישום נגדך והעמדתך לדין פלילי. עורכת הדין דנה שביט עוסקת בזה למעלה מ-20 שנים בייצוג חשודים ונאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי. היכרותה של עורכת הדין דנה שביט עם מערכת החקירה והתביעה בחיפה והקריות וניסיונה העשיר מעניקים  לכל אחד ממיוצגיה יתרון עצום, ובזכות אלה יש בידה לגבש עבורם פתרונות מידיים, לפעול ביעילות ולשלוט באופן התפתחות ההליכים.


  מוזמנים לשתף את הכתבה

  לייעוץ ראשוני

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   לייעוץ ראשוני
   השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים
    דילוג לתוכן