השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  משרד עורכי דין פלילי

  מן המפורסמות הוא, שהליכים משפטיים נמשכים לעיתים זמן רב. לכן במיוחד כאשר מדובר בהליך פלילי, אתה מוכרח לוודא כי עורך הדין המייצג אותך מנהל את התיק שלך במקצועיות המרבית, שיש באמתחתו ניסיון עשיר, ושהוא פועל למענך בנחישות, בזריזות וללא פשרות כאשר המטרות שלך במסגרת ההליך הפלילי הן ראשונות במעלה עבורו – הכל על מנת להשיג עבורך את התוצאות המשפטיות האופטימליות. לצד כל אלה, כאשר מדובר בדיני נפשות, מחויב עורך הדין הפלילי להעניק ללקוחו יחס אישי, להיות תמיד קשוב וזמין עבורו ולנהל עמו קשר המבוסס על פתיחות ושקיפות. למענה משפטי מקצועי פנו אל עורכת הדין דנה שביט. 

   

  משרד עורכי דין פלילי איתך לאורך כל הדרך

  משרד עורכי דין פלילי אשר בראשו עומד עורך דין המומחה בדין ובפרוצדורה הפלילית, והוא מלווה את לקוחותיו החשודים או הנאשמים בעבירות פליליות בכל שלבי ההליך הפלילי החל משלבי החקירה המשטרתית, דרך הליכי מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים ושחרור ממעצר, שימוע ולאורך כל הדיון, לעשות שימוש בכישוריו, בידע שלו, בקשריו המקצועיים ובניסיונו למען הלקוח. עורך דין פלילי שהוא מומחה למשפט פלילי כבר התמודד בעבר עם סוגיות רבות הנוגעות לכל קשת העבירות הפליליות, ונסיונו מקנה לו את היכולת לגבש אסטרטגיית פעולה חכמה ואפקטיבית, לפעול בתבונה, ולאתר ביעילות את המידע לו הוא זקוק ואת הראיות המצדדות בגרסת לקוחו כדי להוכיח אותה מעל לכל ספק סביר.

   

  דנה שביט – עורכת דין פלילית לוחמת למענך

  לצד מאפיינים אלה בהיבט המקצועי והאישי, עורך דין פלילי מוכרח שתהיה בו "רוח קרב" אשר תניע אותו להתמיד ולחתור ללא לאות לתוצאה הטובה ביותר לאורך כל ההליך הממושך והמורכב. עורכת הדין דנה שביט קצרה במהלך למעלה מ-20 שנות פעילותה הצלחות כבירות בתיקים פליליים ידועים, מאתגרים ומורכבים במיוחד, עבור לקוחותיה המעורבים בעבירה פלילית לראשונה בחייהם, כמו עבור אלה בעלי עבר פלילי עשיר. צוות משרד עורכי דין פלילי דנה שביט מקפיד על עבודה מסורה, יסודית ודקדקנית, על קשר רציף עם לקוחות המשרד ועל דיסקרטיות מלאה. כל אלה מעניקים ללקוחות המשרד יתרונות מובהקים המביאים להצלחה.

   


  מוזמנים לשתף את הכתבה

  לייעוץ ראשוני

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   לייעוץ ראשוני
   השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים
    דילוג לתוכן