השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

מחיקת רישום פלילי

מחיקת רישום פלילי הינה פעולה שמחייבת עזרת עורך דין פלילי מנוסה. רבים רוצים למחוק רישום זה, והסיבה העיקרית לכך היא על מנת להתקבל למקום עבודה מסוים. מקומות עבודה רבים כיום דורשים מהמועמד תעודת יושר מהמשטרה. כאשר יש לאדם רישום פלילי כלשהו, לא יוכל לקבל את התעודה, המעידה, למעשה, על היעדרו של ביצוע עבירה והדבר יכול להשפיע באופן משמעותי על קבלתו למקום העבודה הרצוי.

הדרך לעשות זאת הינה באמצעות עו"ד מוסמך ומומחה בלבד!

לחץ כאן !

מה ההבדל בין רישום פלילי ומרשם פלילי?

מרשם פלילי הם נתונים של המשטרה בנוגע לכל תיקיו של אדם מסוים במשטרה. מרשם פלילי מכיל את כל התיקים הפליליים של אדם בין אם נדונו בבית משפט, תיקים פתוחים בהווה שנמצאים בהליכי חקירה, תיקים שנסגרו וכאלו שנמחקו בגלל התיישנות או חוסר אשמה. המרשם הפלילי, הלכה למעשה, כוללת בתוכה, הן את הרישום הפלילי והן את המרשם המשטרתי של אותו אדם.

רישום פלילי במשטרה מתייחס אך ורק לתיקים פליליים שהוגשו בגינם כתבי אישום בבית המשפט, ונקבע כי האדם אשם וביצע את העבירה המיוחסת לו.

כיצד מתבצעת מחיקת רישום פלילי?

נשיא המדינה המכהן רשאי מתוקף תפקידו להעניק חנינות במקרה שבו אדם מבקש להביא למחיקת רישומו. אין באפשרות האדם להגיש בקשה לחנינה למשטרה כי לא בסמכותה לטפל בבקשות אלה כלל.

מחיקת רישום פלילי לקטין

כאשר ישנו תיק חקירה כנגד קטין ישנן כמה דרכים בהן הוא יכול להסגר

 1. התיק נסגר כתיק אי תביעה קטין.
 2. התיק נסגר כתיק חקירה פ"א.
 3. התיק מועבר אל גורמי התביעה והם מחליטים האם להגיש כנגדו כתב אישום.

חשוב להדגיש כי במקרה שבו תיק חקירה נסגר מחוסר בראיות או מחוסר עניין לציבור עדיין יהיה רישום של התיק הסגור במרשם הפלילי.

ניתן להביא למחיקת רישום פלילי של קטין או בגיר בהתחשב בדרך בו התיק הסתיים. כלומר, האם הייתה או לא הייתה הרשעה בתיק ובהתחשב בעונש אשר הוטל על הנאשם.

בכל הקשור בקטינים, הרי שאם היה הליך משפטי נגדו וההליך הסתיים בהרשעתו תימחק ההרשעה בסיומה של תקופת ההתיישנות יחדיו עם תקופת המחיקה.

ביטול רישום פלילי עם עורכת דין דנה שביט

משרד עורכי הדין דנה שביט מתמחה בביטול ובמחיקת רישום פלילי עבור לקוחותיו המרוצים.

לייעוץ ותיאום פגישה התקשרו אלינו ותזכו ליחס מקצועי ואדיב: טלפון נייד עורכת דין דנה שביט 052-649-8282

משרדנו נמצא בחיפה והוא מהמובילים והמקצועיים בתחום של מחיקת רישום פלילי. התקשרו אלינו 04-6082252

מחיקת רישום פלילי עם עורכת דין דנה שביט

עו"ד למחיקת רישום פלילי

הרישום הפלילי מפריע לכם לעלות על מסלול חיים חדש, כדאי לטפל בו. אם אתם רוצים לסייע לעצמכם, ואינכם מעוניינים שרישום זה יפריע לכם, עליכם לפעול לצורך מחיקת רישום פלילי. עו"ד דנה שביט בעלת ניסיון רב ביותר בתחום זה. עו"ד דנה שביט הייתה בעברה קצינת משטרה, יש לה וותק של כ-20 שנים, היא מתמחה בנושאים אלה. היא יודעת בדיוק עד כמה חשוב להבטיח פלט מרשם פלילי נקי מכל רישום. מעבר לכך, עו"ד דנה שביט תסייע לכם במגוון תחומים נוספים כדוגמת סגירת תיקי משטרה, סיוע בעת קבלת רישיונות לנשיאת נשק, ייצוג נפגעי עבירה וכן הלאה.

למה להיעזר בעורך דין פלילי בשביל מחיקת רישום פלילי?

 • כדי לדעת את החוק בכל הנוגע לרישום פלילי על כל סעיפיו, היעזרו בעורכי דין פליליים, מקצועיים ומנוסים, שיכולים לבחון את המקרה שלכם ולהמליץ על המהלך המשפטי הנכון הבא. למחיקת רישום פלילי יש קריטריונים, יש תקופת התיישנות, יש תקופת מחיקה, ויש צורך כי בעל מקצוע מנוסה יעריך את סיכויי הבקשה שלכם ויפעל באופן המקצועי ביותר, כדי לנסות להבטיח את מחיקת הרישום הפלילי.
 • מי ששירתה במשטרה כקצינה וצברה ניסיון כסניגורית פלילית, יודעת בדיוק מה לומר, למי לומר וכיצד להשתמש בנתונים שלכם לטובתכם.
 • עו"ד דנה שביט הינה בעלת תפיסה אנושית, שרואה בכם לא רק לקוחות אלא בני אדם שיש להם זכויות, רצונות וצרכים, והיא עושה שימוש בניסיונה הרב  למענכם.

הבטיחו לעצמכם ייצוג מקצועי איכותי ומנוסה

כל מי שנזקק לשירותי עורכי דין פליליים, יודע שהחשיבות של תקשורת נכונה משמעותית לא פחות מהמקצועיות שלהם. כשעו"ד דנה שביט עובדת למענכם, בין היתר, על מחיקת הרישום הפלילי, היא רואה לנגד עיניה את הצורך שלכם לחזור למסלול חיים תקין. בכל פעולה שלה, היא שמה לנגד עיניה את לקוחותיה, ופועלת למענם ללא לאות. לצד סיוע בתחום זה, ניתן יהיה לקבל ייעוץ, ליווי וטיפול מקצועי בתחומים משפטיים נוספים. צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

ביטול רישום פלילי עם עו"ד מומחה בתחום הפלילים

הליך ביטול רישום פלילי

בשנים האחרונות רבים יותר מגלים מודעות לבעיה שנקראת מאגרי המידע של משטרת ישראל.

זה קורה גם לטובים ביותר שצריכים ביטול רישום פלילי (שנוצר עקב היתקלות כלשהי עם החוק מבלי שידעו עד כמה זה ישפיע על החיים שלהם). עו"ד דנה שביט מציעה ניסיון רב וידע שחיוני לכל מי שעוסק בביטול רישום משטרתי ומחיקת רישום פלילי.

עו"ד דנה שביט פועלת בנמרצות ובאחריות מקצועית להחזיר את החיים של לקוחותיה למסלולם ולעזור להם  לפתוח דף חדש מבלי שטעויות עבר ירדפו אותם.

מה חשוב לדעת על ביטול רישום פלילי?

 • לכל רישום פלילי (תיק שאדם נשפט בגינו בבית משפט) , יש תקופת התיישנות ולאחריה תקופת מחיקה , אשר בסופה, הרישום הפלילי נמחק מהמאגר. עם זאת, הדבר מצוין בתעודת היושר שלכם וזה אינו נמחק משם.
 • משמעות מחיקת רישום פלילי, היא צמצום משמעותי ביותר של הגופים במדינה, הרשאים להיחשף למידע. לרוב המכריע של האנשים, מחיקת הרישום הפלילי ,פותרת את הבעיה לחלוטין.
 • יש רק כמה גופים רשמיים במדינה, בעיקר ביטחוניים, שרשאים לקבל את המידע בדבר הרישום הפלילי שעל שמכם . עם זאת, למרבה הצער,  ובניגוד לחוק,  מעסיקים מבקשים מכם את המידע , ואתם בחוסר ברירה מעבירים להם את הנתונים. מצב זה מאיים על רבים. נוכח המצב הזה,  רצוי להיות ערניים ומודעים לתקופת ההתיישנות והמחיקה.
 • תעודת היושר היא למעשה פלט משטרה שבו מצוין כל רישום פלילי שיש לכם. טיפול של עו"ד פלילי, מקצועי ומנוסה, בתחום מחיקת רישום פלילי, עשוי להביא למחיקת הרישום הפלילי.
 • תעודת יושר אינה אמורה לשמש תנאי לקבלה לעבודה ולמעשה זה לא חוקי לדרוש אותה בעבודה. רק אם יש לגוף שבו אתם מועסקים זכות לקבל מידע זה מהמאגר המשטרתי, הם יכולים לפנות בעצמם למשטרה ולבקש את המידע .
 • חנינה מהנשיא למעשה מוחקת כל רישום פלילי , אך כפי שצוין לעיל, הרישום יישאר במחשב המשטרה ויישאר חסוי , למעט בפני הגופים הבודדים במדינה שרשאים להיחשף למידע..

להתחיל דף חדש בחיים

אנשים מוטרדים, ובצדק מהמידע שמסתובב במאגרי המידע המשטרתיים. לכן מומלץ לעשות הכול כדי להגן על עצמכם. מחיקת רישום פלילי אפשרית בכפוף לקריטריונים.

עו"ד דנה שביט, תשמח לעזור לכם לפתוח דף חדש בחייכם, כפי שעזרה להרבה מאוד אנשים.

אין סיבה לחיות בחשש ולעכב את ההתקדמות שלכם, כאשר ניתן להימנע מכך.

כאשר מכירים את החוק, את התקנות והנהלים,  הדבר מנוצל לטובתכם, ואת זה עו"ד דנה שביט יודעת לעשות היטב.

 

כיצד מתחיל תהליך של מחיקת רישום פלילי או ביטול תיק סגור במשטרה?

א. רכישת בולי הכנסה בסך 30 ₪ בדואר.

ב. הגעה לתחנת המשטרה, לרשם התחנה , ומבקשים ממנו פלט מרשם פלילי .

ג. מעבירים את הפלט לעיונו של עו"ד פלילי, המתמחה במחיקת רישום פלילי, לבדיקת סיכויי הבקשה.

ד. לאחר קבלת תשובה חיובית בנוגע לסיכויי הבקשה, מעו"ד פלילי, המתמחה בנושא של מחיקת רישום פלילי, מתחילים באיסוף מסמכים, ישיבות עם הלקוח, הכנת הטיעונים המשפטיים הרלוונטיים והגשת הבקשה.


מוזמנים לשתף את הכתבה

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים