השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  בקשת חנינה

  אם הוגש נגדך כתב אישום והורשעת בבית המשפט או בבית דין פלילי או שתיקך הסתיים לאחר הליכי משפט בדרך של אי הרשעה, יש לך רישום פלילי שהוא בעל משמעות לגבי המשך חייך ועתידך. על מנת להסיר את הרישום ולמחוק אותו יש להגיש בקשה לנשיא המדינה הרשאי להעניק חנינות בתנאים מסויימים.

  החשיבות של מחיקת רישום פלילי

  אחת הסיבות הנפוצות לבקשת מחיקת רישום פלילי באמצעות בקשת חנינה לנשיא היא חוסר היכולת להתקבל לעבודה ללא הצגת תעודת יושר נקייה מרישום פלילי. רישום פלילי בפלט המרשם הפלילי שעל שמך במשטרה, אינו מאפשר הוצאת תעודת יושר נקייה , ובמקומות עבודה רבים זה מכשול לקבלת העבודה.

  גם בניסיון להגר למדינה אחרת, קיומו של רישום פלילי יכול להשפיע על קבלת אותה ויזת הגירה מיוחלת.

  במשרדנו המתמחה בתחום, אנו פועלים למען אנשים רבים למחיקת הרישום הפלילי שעל שמם במטרה לאפשר להם לפתוח דף חדש בחיים. בין היתר, הדבר יאפשר להם להתקבל למקום עבודה שמתאים להם. משרדנו עוסק בהגשת בקשת חנינה לנשיא מזה שנים רבות, והוא נחשב לאחד המובילים והמנוסים בתחום עדין זה.

  אם אתם זקוקים להגשת בקשת חנינה מהנשיא, משרדנו עומד לשרותכם עם מלוא הניסיון הדרוש כדי להעביר בקשות אלה באופן המועיל ביותר!

  צור קשר !

  יש לזכור כי הרשעה או רישום פלילי בגין הליך שהסתיים ללא הרשעה, אמור להימחק מהרישום הפלילי לאחר תקופה מסויימת הנקובה בחוק. התקופה המינימאלית למי שנדון בבית משפט ומשפטו מסתיים באי הרשעה, הינה 5 שנים. אדם שהורשע , תקופת ההמתנה למחיקת הרישום הפלילי הינה 17 שנים לפחות (תלוי בעונש שהוטל).

  לאור נתונים אלה, אפשר להבין את החשיבות לפעול למחיקת רישום פלילי כמה שיותר מוקדם.

  איך מתבצעת בקשת חנינה מהנשיא?

  הליך פלילי מסתיים ברוב המקרים במתן גזר דין, שעליו יכול לערער הנאשם לבית המשפט שמעליו – זוהי זכותו המוקנית. אם ערעורו נדחה, ניתן להגיש גם בקשת רשות ערעור לבית משפט העליון (במידה והתיק המקורי נוהל בבית משפט השלום) – רק בקשות מעטות נענות בחיוב.

  במידה ולא התקבל הערעור, ניתן להגיש בקשה לנשיא על מנת שזה יעניק חנינה . הנשיא פועל על פי קריטריונים קבועים וברורים .

  בקשות חנינה מעטות נענות בחיוב ע"י נשיא המדינה, לכן חשוב לוודא כי עורך הדין ששכרתם מתמחה בתחום ובעל ניסיון.

  פוסטים אחרונים


  מוזמנים לשתף את הכתבה

  לייעוץ ראשוני

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   לייעוץ ראשוני
   השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים
    דילוג לתוכן