השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  תאונות דרכים

  פגעת? נפגעת?

  תאונת דרכים הינה אירוע טראומתי שיש לה השלכות פיזיות, רגשיות וכספיות רבות, וגם כאשר חומרת התאונה אינה גדולה לכאורה. ברוב המקרים יש צורך בליווי משפטי להמשך הפעולות המשפטיות הנדרשות לאחר התאונה מול חברות הביטוח ומול בתי המשפט. משרדנו מלווה אנשים שהיו מעורבים בתאונות דרכים מכל הסוגים והדרגות, ונותן ייעוץ משפטי רחב ומעמיק על מנת לייצג את מעורבים בתאונות בצורה הטובה ביותר שניתן.

  תאונות דרכים מסווגות לשלושה סוגים עיקריים:

  • תאונות נזק בלבד.
  • תאונות עם נפגעי גוף.
  • תאונות דרכים קטלניות.

  ייצוג נפגעי תאונות דרכים בבתי המשפט מצריך מומחיות שרק לעורך דין תעבורה יש. ההתדיינות מול חברות הביטוח נועדה להוכיח נזקים כספיים והפסדים בעבר, בהווה ובעתיד שנגרמו ישירות עקב התאונה, ללא קשר עם מי שאשם בתאונה. ככל שעורך הדין מצליח להוכיח בפני בית המשפט על יותר הפסדים, ועל הנזק והסבל שנגרמו למעורב בתאונה, כך יהיו סיכוייו לקבל פיצוי כספי גבוה יותר. על מנת לעשות זאת יש לשכור עורך דין תעבורה כבר למן הרגע הראשון, ולא להסתמך על שום אדם אחר.

  משרדנו מתמחה בדיני תעבורה! צור עמנו קשר לייעוץ מקצועי!

  לחץ כאן לפנייה

  התנהלות עורך הדין בנוגע לתאונות דרכים

  התנהלות עורך הדין בכל הנוגע לתאונות דרכים כוללת בדיקה מקיפה לגבי הנהגים המעורבים בתאונה, האם היה לרכב ביטוח חובה, האם הנהג נהג בהתאם לחוק, ויש לו רשיון בתוקף וכיוצא באלה. לאחר כל הבדיקות מחליט עורך הדין על קו הייצוג האפקטיבי ביותר על מנת להשיג את מלוא הפיצויים המגיעים מהמעורבים בתאונה. הטיפול ממשיך בייצוג הלקוח בבית המשפט ומול חברות הביטוח עד להבטחת מימוש הפסיקה של בית המשפט.

  משרדנו הוא בעל נסיון רב שנים בתחום התעבורה בכלל ובתאונות דרכים בפרט,
  ובפנייה אלינו אתם מבטיחים לעצמכם את הייצוג המשפטי
  המקצועי והטוב ביותר שניתן להשיג – 04-6082252

  פוסטים אחרונים


  מוזמנים לשתף את הכתבה

  לייעוץ ראשוני

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   לייעוץ ראשוני
   השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים
    דילוג לתוכן