השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עורך דין תעבורה בצפון

עורך דין תעבורה בצפון

משטרת ישראל ובתי המשפט עושים כל שניתן כדי להילחם בקטל בכבישים. מגמה זו ניכרת, בין היתר, בהחמרת מנגנון הענישה המופעל כלפי עברייני תעבורה. עורך דין תעבורה בצפון מעניק ללקוחותיו מעטפת משפטית מלאה – בניית מערך הגנה וייצוג בכל קשת עבירות התעבורה, החל מהקלה ביותר ועד החמורה ביותר, טיפול בצבירת נקודות במשרד הרישוי כדי להימנע מנטילתו וחיוב בקורס נהיגה מונעת, ביטול פסילה מנהלית ושלילת הרישיון החרמת הרכב ואף עונשי מאסר על תנאי ומאסר בפועל. למידע נוסף פנו אל עורכת הדין דנה שביט.  

 

עורך דין תעבורה בצפון ישאיר את רישיונך בכיסך

כאשר אתה חשוד בעבירת תעבורה וצפוי לעמוד לדין, אתה חשוף לעונשים משמעותיים שיתבטאו בשלילת רישיונך ואף בהגבלת חרותך באמצעות מעצר ועונשי מאסר. אי לכך, עליך להבטיח את ניהול ההליכים בעניינך בידי עורך דין תעבורה בצפון דנה שביט, קצינת משטרה בדימוס ותובעת פלילית בעברה, הבקיאה בדין ובפרוצדורות בדיני התעבורה. עורכת הדין דנה שביט פעילה בתחום דיני התעבורה במשטרת ישראל ובבתי המשפט לתעבורה זה למעלה מ-20 שנים במהלכן קצרה אין-ספור הצלחות לשביעות רצון לקוחותיה. בזכות כלים מקצועיים ייחודיים ובלעדיים העומדים לרשותה, תבחן עורכת הדין דנה שביט את הנסיבות וחומר הראיות בתיק ותפעל גם עבורך באופן מיידי ומיטבי. בנקודה זו נדגיש, כי ככל שתקדים לפנות לעורך דין תעבורה בצפון, כן יוכל עורך הדין לפעול למענך באופן אופטימלי.

 

מומחה לדיני תעבורה בצפון

משרדה של עורכת הדין דנה שביט ממוקם בחיפה, ולזכותה עומדים תשתית הידע המשפטי אותו צברה במהלך למעלה מ-20 שנות פעילותה כמו גם ניסיונה המעשי כעורכת דין לענייני תעבורה, לצד יכולתה ליישם את הדין והפרוצדורה בתבונה ויצירתיות כמו גם היכרות אישית עם גורמי החקירה והתביעה במחוז חיפה והצפון – נתונים חסרי תחרות המעמידים ללקוחותיה של עורכת הדין שביט יתרונות מובהקים החל מראשית הטיפול בעניינם ועד לסיומו. זכרו כי חשד או אישום בעבירות תעבורה אינו עניין שניתן להקל ראש לגביו, ומשום שעל הכף מונחים רישיון הנהיגה שלכם, חירותכם ועתידכם, הרי שאין מנוס מקבלת טיפול יסודי ומסור מידיה של המנוסה ביותר בתחום.


מוזמנים לשתף את הכתבה

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים