השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  עורך דין תעבורה בצפון

  עו"ד תעבורה בצפון דנה שביט

  משטרת ישראל ובתי המשפט עושים כל שניתן כדי להילחם בקטל בכבישים. מגמה זו ניכרת, בין היתר, בהחמרת מנגנון הענישה המופעל כלפי עברייני תעבורה. עורך דין תעבורה בצפון מעניק ללקוחותיו מעטפת משפטית מלאה – בניית מערך הגנה וייצוג בכל קשת עבירות התעבורה, החל מהקלה ביותר ועד החמורה ביותר, טיפול בצבירת נקודות במשרד הרישוי כדי להימנע מנטילתו וחיוב בקורס נהיגה מונעת, ביטול פסילה מנהלית ושלילת הרישיון החרמת הרכב ואף עונשי מאסר על תנאי ומאסר בפועל. למידע נוסף פנו אל עורכת הדין דנה שביט.  

  עורך דין תעבורה בצפון ישאיר את רישיונך בכיסך

  כאשר אתה חשוד בעבירת תעבורה וצפוי לעמוד לדין, אתה חשוף לעונשים משמעותיים שיתבטאו בשלילת רישיונך ואף בהגבלת חרותך באמצעות מעצר ועונשי מאסר. אי לכך, עליך להבטיח את ניהול ההליכים בעניינך בידי עורך דין תעבורה בצפון דנה שביט, קצינת משטרה בדימוס ותובעת פלילית בעברה, הבקיאה בדין ובפרוצדורות בדיני התעבורה. עורכת הדין דנה שביט פעילה בתחום דיני התעבורה במשטרת ישראל ובבתי המשפט לתעבורה זה למעלה מ-20 שנים במהלכן קצרה אין-ספור הצלחות לשביעות רצון לקוחותיה. בזכות כלים מקצועיים ייחודיים ובלעדיים העומדים לרשותה, תבחן עורכת הדין דנה שביט את הנסיבות וחומר הראיות בתיק ותפעל גם עבורך באופן מיידי ומיטבי. בנקודה זו נדגיש, כי ככל שתקדים לפנות לעורך דין תעבורה בצפון, כן יוכל עורך הדין לפעול למענך באופן אופטימלי.

  מומחה לדיני תעבורה בצפון

  משרדה של עורכת הדין דנה שביט ממוקם בחיפה, ולזכותה עומדים תשתית הידע המשפטי אותו צברה במהלך למעלה מ-20 שנות פעילותה כמו גם ניסיונה המעשי כעורכת דין לענייני תעבורה, לצד יכולתה ליישם את הדין והפרוצדורה בתבונה ויצירתיות כמו גם היכרות אישית עם גורמי החקירה והתביעה במחוז חיפה והצפון – נתונים חסרי תחרות המעמידים ללקוחותיה של עורכת הדין שביט יתרונות מובהקים החל מראשית הטיפול בעניינם ועד לסיומו. זכרו כי חשד או אישום בעבירות תעבורה אינו עניין שניתן להקל ראש לגביו, ומשום שעל הכף מונחים רישיון הנהיגה שלכם, חירותכם ועתידכם, הרי שאין מנוס מקבלת טיפול יסודי ומסור מידיה של המנוסה ביותר בתחום.

  עורך דין תעבורה בצפון דנה שביט

  עורכי דין תעבורה בצפון

  על מנת שנוכל להתנייד בכבישי המדינה בצורה בטוחה, המחוקק במדינת ישראל חוקק חוקים ותקנות המסדירים את התנועה בכבישים ברחבי הארץ תוך מניעה של עבירות תנועה מסוכנות וצמצום תאונות דרכים מסוכנות ככל האפשר. על מנת לאכוף את חוקים ותקנות אלו, הזרוע האוכפת, הלוא היא משטרת ישראל, מבצעת אכיפה על ידי אמצעים טכנולוגיים כמו מצלמות מהירות ומצלמות תנועה, כמו גם באמצעות אכיפה גלויה וסמויה של משטרת התנועה. עם זאת, למרות שזרוע האכיפה עושה את המיטב על מנת למנוע טעויות ככל האפשר, לעיתים מתגלה כי אזרחים הואשמו שלא בצדק בביצוע בעבירות תנועה כאלה ואחרות. אם גם אתם קיבלתם דו"ח שלא כצדק, או שנעצרתם תחת האשמה כי ביצעתם עבירת תנועה, דעו שפנייה אל עורך דין תעבורה בצפון או במקום מגוריכם תוכל לסייע לכם להביא את האמת לאור ולבטל את האישומים והדו"חות. עורכת הדין דנה שביט הינה עורכת דין המתמחה מזה 20 שנה בדיני תעבורה ובסדר הדין הפלילי, אשר ליוותה וייצגה אין ספור לקוחות בהליכים משפטיים.

  עורך דין לדיני תעבורה בצפון להתמודד עם עבירות תנועה

  גם אם נתפסתם מבצעים עבירת תנועה, בין אם מדובר על נהיגה במהירות מופרזת ובין אם מדובר על נהיגה בשכרות או תחת השפעת חומרים מסוכנים, דעו שזכותכם לקבל ייעוץ משפטי מקצועי על ידי עורך דין תעבורה בצפון או באזור מגוריכם. עורך הדין יוכל להסביר לכם מה הן זכויותיכם וחובותיכם במהלך ההתנהלות אל מול המשטרה. יתר על כן, עורך הדין יוכל להצביע על כשלים שיכלו להתרחש כמו מכשירים לא מכוילים אשר פוגמים באמינות הבדיקה, כמו גם טעויות נוספות יכולות לערער את האמינות ההאשמה, להפחית בעונש ואף לבטלו לחלוטין.

  חשיבות הפניה לעורך דין תעבורה

  אם מצאתם את עצמכם מתמודדים עם האשמות על עבירות תנועה, מומלץ לפנות במהירות אל עורך דין מומחה לדיני תעבורה אשר יוכל לסייע לכם להתמודד עם ההאשמות, לצמצם את הענישה ואף לבטלן לחלוטין בגין סיבות כאלה ואחרות. עורכת הדין דנה שביט היא עורכת דין מומחית לדיני תעבורה והסדר הדין הפלילי, אשר אף כיהנה כקצינת משטרה וכתובעת פלילית בפרקליטות. מעוניינים בייעוץ משפטי מקצועי? פנו אלינו ונשמח לסייע.


  מוזמנים לשתף את הכתבה

  לייעוץ ראשוני

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   לייעוץ ראשוני

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים