השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עו"ד תעבורה חיפה

תושבי חיפה וישובי הצפון אינם יכולים לפספס את המצלמות בהן התחדשו הכבישים בשנים האחרונות. מדובר באמצעי אכיפה המיועדים לאיתור עבירות מהירות מופרזת, חציית צומת ברמזור אדום, שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה וכיוצא באלה. מקובל לחשוב כי הממצאים המתקבלים באותם אמצעי אכיפה הם "תורה מסיני" וכי יש לקבל את הגזרה המוטלת על העבריין שצולם באמצעותם – אלא שלא כך הם פני הדברים כלל ועיקר – בהינתן שהוכח זה מכבר כי אמצעי אכיפה אלה מחטיאים פעמים רבות את מטרתם ומציגים ממצאים שגויים. למידע נוסף פנו אל עורכת הדין דנה שביט. 

עו"ד תעבורה חיפה – יתרון מובהק לעו"ד מקומי

עו"ד תעבורה בחיפה מכיר היטב את החולשות המדוברות של אותם מכשירים וידע לזהות מיד את הכשל שנפל והביא לרישום הדו"ח. לא זו בלבד שישכיל לזהות את הפגם כאמור, אלא שעו"ד תעבורה חיפה מכיר את הדרכים בעיר בהן נשתלו אותם אמצעי אכיפה והקשיים בהם הללו לוקים בנקודת הצבתם. שימו לב כי מיד עם קבלת הדו"ח יש לפנות לעו"ד תעבורה חיפה ללא דיחוי, הואיל ויש לפעול לביטול הדו"ח בתוך סד זמנים מצומצם המוגדר בחוק – קל וחומר מקום בו עומדת לכם הזכות להגיש בקשה להישפט.

ייצוג בעבירות תעבורה בחיפה והקריות

עברתם עבירת תנועה בגזרת חיפה והצפון? חשוב שתימנעו מפסילת רישיון הנהיגה שלכם לתקופה ארוכה, עמידה במבחני רישוי ובדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים ופנו מיד לעו"ד תעבורה חיפה. עורכת הדין דנה שביט הינה קצינת משטרה בדימוס ותובעת משטרתית לשעבר אשר צברה למעלה מ-20 שנות ניסיון עשיר בהתמודדות עם ענישה המופעלת מכוח ראיות המתקבלות כתוצאה משימוש באמצעי אכיפה שונים, ופועלת למען לקוחותיה בכל בתי המשפט במחוז חיפה והצפון. משרדנו מוביל בתחום דיני התעבורה ופועל ללא לאות למען חשודים ונאשמים בכל קשת עבירות התעבורה בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במצבי נהיגה במהירות מופרזת, חציית צומת ברמזור אדום, עקיפה אסורה, שימוש בנייד במהלך הנהיגה, נהיגה בגילופין, נהיגה בפסילה, טיפול בדוחות, קנסות ונקודות, השבת הרישיון לאחר פסילתו, בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים וערעור על החלטותיו, ייצוג בפני ועדות ערר ועוד. 


מוזמנים לשתף את הכתבה

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ ראשוני

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים