השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  עורך דין תעבורה בחיפה

  תושבי חיפה וישובי הצפון אינם יכולים לפספס את המצלמות בהן התחדשו הכבישים בשנים האחרונות. מדובר באמצעי אכיפה המיועדים לאיתור עבירות מהירות מופרזת, חציית צומת ברמזור אדום, שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה וכיוצא באלה. מקובל לחשוב כי הממצאים המתקבלים באותם אמצעי אכיפה הם "תורה מסיני" וכי יש לקבל את הגזרה המוטלת על העבריין שצולם באמצעותם – אלא שלא כך הם פני הדברים כלל ועיקר – בהינתן שהוכח זה מכבר כי אמצעי אכיפה אלה מחטיאים פעמים רבות את מטרתם ומציגים ממצאים שגויים. למידע נוסף פנו אל עורכת הדין דנה שביט. 

  עו"ד תעבורה חיפה – יתרון מובהק לעו"ד מקומי

  עו"ד תעבורה בחיפה מכיר היטב את החולשות המדוברות של אותם מכשירים וידע לזהות מיד את הכשל שנפל והביא לרישום הדו"ח. לא זו בלבד שישכיל לזהות את הפגם כאמור, אלא שעו"ד תעבורה חיפה מכיר את הדרכים בעיר בהן נשתלו אותם אמצעי אכיפה והקשיים בהם הללו לוקים בנקודת הצבתם. שימו לב כי מיד עם קבלת הדו"ח יש לפנות לעו"ד תעבורה חיפה ללא דיחוי, הואיל ויש לפעול לביטול הדו"ח בתוך סד זמנים מצומצם המוגדר בחוק – קל וחומר מקום בו עומדת לכם הזכות להגיש בקשה להישפט.

  ייצוג בעבירות תעבורה בחיפה והקריות

  עברתם עבירת תנועה בגזרת חיפה והצפון? חשוב שתימנעו מפסילת רישיון הנהיגה שלכם לתקופה ארוכה, עמידה במבחני רישוי ובדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים ופנו מיד לעו"ד תעבורה חיפה. עורכת הדין דנה שביט הינה קצינת משטרה בדימוס ותובעת משטרתית לשעבר אשר צברה למעלה מ-20 שנות ניסיון עשיר בהתמודדות עם ענישה המופעלת מכוח ראיות המתקבלות כתוצאה משימוש באמצעי אכיפה שונים, ופועלת למען לקוחותיה בכל בתי המשפט במחוז חיפה והצפון. משרדנו מוביל בתחום דיני התעבורה ופועל ללא לאות למען חשודים ונאשמים בכל קשת עבירות התעבורה בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במצבי נהיגה במהירות מופרזת, חציית צומת ברמזור אדום, עקיפה אסורה, שימוש בנייד במהלך הנהיגה, נהיגה בגילופין, נהיגה בפסילה, טיפול בדוחות, קנסות ונקודות, השבת הרישיון לאחר פסילתו, בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים וערעור על החלטותיו, ייצוג בפני ועדות ערר ועוד. 

  עורך דין תעבורה בחיפה דנה שביט קנטור

  עורך דין לענייני תעבורה בחיפה

  עורך דין תעבורה הינו עורך דין העוסק בכל תחום התנועה של הולכי הרגל והרכבים בדרכים. דיני התעבורה במדינת ישראל נחקקו לראשונה בשנת – 1929 עוד מימי הממשל המנדטורי בארץ והם כוללת הוראות בסיסיות לגבי רישוי כלי רכב ורישוי נהגים. מאז אומנם עברה הפקודה שינויים רבים ברוב סעיפיה, כך שהמטרה של אותם תיקוני תעבורה הינם הסדרת התנועה ברחבי הארץ והפחתת תאונות הדרכים בכבישים השונים. בשנים האחרונות הוכנסו אמצעים טכנולוגיים שונים ברחבי הארץ בכדי לייעל עוד יותר את התנועה בכבישי הארץ. תושבי חיפה, אם הנכם זקוקים לשרותיו של עורך דין תעבורה בחיפה, עורכת הדין דנה שביט הינה עורכת דין המתמחה בעבירות תעבורה. אמצעי האכיפה החדשים מחטיאים לא פעם את מטרתם ומציגים תוצאות שגויות. פנו לעו"ד שביט לפרטים נוספים.

  עורך דין לדיני תעבורה בחיפה מומחה

  תושבי אזור חיפה וצפון הארץ האם שמתם לב שכבישים ברחבי האזור התחדשו במצלמות אכיפה חדשות? מצלמות אלו נועדו לאיתור עברייני תנועה ממהירות מופרזת ועד שימוש בטלפון הנייד. אך יחד עם כל הטכנולוגיה שנועדה לשפר ולייעל את התנועה ולתפוס עברייני תנועה, עדיין הטכנולוגיה מחטיאה לא פעם ומצגיה ממצאים שגויים. אם מקרה מאין זה קרה גם לכם תושבי חיפה באיזור חיפה, הנכם מזומנים לפנות לשרותיו של עורך דין תעבורה בחיפה. ואכן לעורך דין מקומי יש יתרון מובהק בעבירות תעבורה ואלו הסיבות:

  • עורך דין תעבורה מקומי מכיר ויודע את החולשות של אותם מכשירים וידע לזהות מיד מהו הכשל שהביא לרישום הדו"ח
  • עורך דין תעבורה מקומי ידע גם לזהות את הדרכים בעיר בהן הושתלו אמצעי האכיפה בנקודות על פני כבישי העיר ומתוך כך ידע לטעון על הקשיים בהם לוקים נקודות הצבתם
  • אם קיבלתם דו"ח תנועה אל תהססו ופנו מידית אל עורך דין תעבורה משום שישנה הגבלת זמן בה אפשר לפעול בכדי לבטל את הדו"ח וכן משום זכותכם להגיש בקשה להישפט

  עבירות תנועה רק בייצוג עורך דין תעבורה

  עבירות תנועה אין  להקל בהן ראש. אם עברתם עבירת תנועה באזור חיפה והצפון עליכם לפנות אל עורך דין תעבורה בחיפה בכדי לנסות להימנע מפסילת רישיון הנהיגה לתקופה ארוכה.  משרדה של עורכת הדין דנה שביט הממוקם בחיפה, עוסק במשפט הפלילי ובעבירות תעבורה. עורכת הדין שביט צברה ניסיון רב– מעל 20 שנים בהן התמודדה עם ראיות המתקבלות כתוצאה משימוש באמצעי האכיפה השונים המפוזרים ברחבי העיר ,המציגים ראיות שגויות אותן תדע עורכת הדין שביט לזהות כעורכת דין מקומית. משרדה של עורכת הדין דנה שביט הינו מוביל בתחום דיני התעבורה ופועל בכל מאודו למען לקוחותיו הנאשמים בעבירות התעבורה השונות. לפרטים נוספים ,וכן בעת הצורך, פנו כבר עכשיו אל משרדה של עורכת הדין שביט וקבעו פגישה בהקדם.


  מוזמנים לשתף את הכתבה

  לייעוץ ראשוני

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   לייעוץ ראשוני
   השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    חברה מקצועית לקידום אתרים חברה מקצועית לקידום אתרים
    דילוג לתוכן